Telephone Plus Field (9.1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Number
ja: 数値

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Extension
ja: 拡張子

en: Country code
ja: 国コード

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ
