Telephone Plus Field (9.1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Number
lt: Skaičius

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
