Telephone Plus Field (9.1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Number
pl: Liczba

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Country code
pl: Kod kraju

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól
