Telephone Plus Field (9.1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Number
ca: Número

en: Plain text
ca: Text pla

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Extension
ca: Extensió

en: About
ca: Detalls

en: Field types
ca: Tipus de camps
