Telephone Plus Field (9.1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Number
fi: Numero

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Country code
fi: Maakoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit
