Telephone Plus Field (9.1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Number
id: Angka

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Extension
id: Ekstension

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian
