Telephone Plus Field (9.1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Number
sv: Tal

en: Plain text
sv: Ren text

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Extension
sv: Filändelse

en: Country code
sv: Landskod

en: About
sv: Om

en: Field types
sv: Fälttyper
