Telephone Type (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Type
hr: Vrsta

en: Number
hr: Broj

en: Types
hr: Vrste

en: Label
hr: Oznaka

en: Separator
hr: Razdjelnica
