Telephone Type (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Type
ka: ტიპი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Types
ka: ტიპები

en: Label
ka: სათაური

en: Separator
ka: გამყოფი
