Telephone Type (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
