Telephone Type (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Type
pl: Typ

en: Number
pl: Liczba

en: Types
pl: Typy

en: Label
pl: Etykieta

en: Fax
pl: Faks

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Field types
pl: Typy pól
