Telephone Type (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Type
fa: نوع

en: Number
fa: عدد

en: Types
fa: انواع

en: Label
fa: برچسب

en: Separator
fa: جداکننده

en: Pager
fa: صفحه‌بند
