Telephone Type (8.x-3.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Type
es: Tipo

en: Number
es: Número

en: Types
es: Tipos

en: Label
es: Etiqueta

en: Separator
es: Separador

en: Pager
es: Paginador

en: Field types
es: Tipos de campo
