Telephone Type (8.x-3.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Type
et: Liik

en: Types
et: Tüübid

en: Label
et: Nimetus

en: Separator
et: Eraldaja

en: Pager
et: Lehitseja

en: Field types
et: Väljade tüübid
