Telephone Type (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Type
ku: جۆر

en: Number
ku: ژمارە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Label
ku: پێناس
