Telephone Type (8.x-3.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Fax
th: โทรสาร

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
