Telephone Type (8.x-3.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Type
is: Gerð

en: Number
is: Númer

en: Types
is: Tegundir

en: Label
is: Merking

en: Separator
is: Skilja

en: Field types
is: Tegundir svæða
