Telephone Type (8.x-3.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Type
tr: Tip

en: Number
tr: Sayı

en: Types
tr: Tipler

en: Label
tr: Etiket

en: Separator
tr: Ayraç

en: Fax
tr: Faks

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Field types
tr: Alan tipleri
