Telephone Type (8.x-3.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Type
lt: Tipas

en: Number
lt: Skaičius

en: Types
lt: Tipai

en: Label
lt: Etiketė

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Pager
lt: Puslapiavimas
