Telephone Type (8.x-3.4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Number
da: Antal

en: Types
da: Typer

en: Label
da: Etiket

en: Separator
da: Skilletegn

en: Work
da: Værk

en: Field types
da: Felttyper
