Telephone Type (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Number
it: Numero

en: Types
it: Tipi

en: Label
it: Etichetta

en: Separator
it: Separatore

en: Pager
it: Paginazione

en: Field types
it: Tipi di campo
