Telephone Type (8.x-3.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Type
ml: തരം

en: Number
ml: അക്കം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം
