Telephone Type (8.x-3.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Type
sv: Typ

en: Number
sv: Tal

en: Types
sv: Typer

en: Label
sv: Etikett

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Pager
sv: Paginerare

en: Field types
sv: Fälttyper
