Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: enable
ar: تفعيل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: disable
ar: تعطيل

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Raw
ar: سطر

en: Serialized
ar: متسلسل
