Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: enable
ast: activar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos
