Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: enabled
be: уключана

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: disable
be: адключыць

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
