Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Output format
cy: Fformat allbwn
