Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: disable
eo: malŝalti

en: Output format
eo: Strukturo de eligo
