Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Ignored
et: Eiratud

en: Id
et: ID

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Formatted
et: Vormindatud

en: disable
et: keela

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Serialized
et: Serialiseeritud

en: Wind direction
et: Tuule suund
