Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: enable
is: virkja

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Last updated
is: Seinasta dagføring

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Save changes
is: Goym broytingar

en: disable
is: óvirkja
