Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (37 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Edit
hr: Uredi

en: Place
hr: Mjesto

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Temperature
hr: Temperatura

en: N
hr: S

en: NE
hr: SI

en: E
hr: I

en: SE
hr: JI

en: S
hr: J

en: SW
hr: JZ

en: W
hr: Z

en: NW
hr: SZ

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: NNE
hr: SSI

en: ENE
hr: ISI

en: ESE
hr: IJI

en: SSE
hr: JJI

en: SSW
hr: JJZ

en: WSW
hr: ZJZ

en: WNW
hr: ZSZ

en: NNW
hr: SSZ

en: disable
hr: onemogući
