Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ
