Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: enable
ka: ჩართვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა
