Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді
