Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: enable
km: បើក

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: disable
km: បិទ
