Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: enable
mr: समर्थ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Place
mr: स्थळ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Temperature
mr: तापमान

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा
