Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: disable
nn: deaktiver

en: Temperature unit
nn: Eining for temperatur
