Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
