Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Time
fa: زمان

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Active
fa: فعال

en: Id
fa: هویت

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی
