Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
