Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
