Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: disable
sl: onemogoči
