Telldus Live! sensors (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: enabled
vi: bật

en: enable
vi: bật

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: disabled
vi: tắt

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Edit
vi: Sửa

en: Place
vi: Địa điểm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Time
vi: Thời gian

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Ignored
vi: Đã bỏ qua

en: Temperature
vi: Nhiệt độ

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: disable
vi: tắt

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Temperature unit
vi: Đơn vị nhiệt độ
