Telldus Live! sensors (2.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Show
dz: སྟོན།
