Telldus Live! sensors (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: Place
sv: Plats

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: hidden
sv: dold

en: Visible
sv: Synlig

en: Created
sv: Skapad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Temperature
sv: Temperatur

en: NE
sv: NO

en: SE
sv: SO

en: SW
sv: SV

en: W
sv: V

en: NW
sv: NV

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: show
sv: visa

en: Hidden
sv: Dold

en: NNE
sv: NNO

en: ENE
sv: ONO

en: ESE
sv: OSO

en: SSE
sv: SSO

en: SSW
sv: SSV

en: WSW
sv: VSV

en: WNW
sv: VNV

en: NNW
sv: NNV

en: Show
sv: Visa

en: Formatted
sv: Formaterad

en: Output format
sv: Utmatningsformat

en: Hide
sv: Dölj

en: hide
sv: göm

en: Placement
sv: Placering

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Serialized
sv: Seriell

en: visible
sv: synlig

en: Sensors
sv: Sensorer

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
