Telldus Live! sensors (2.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
