Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: hidden
az: gizli

en: Created
az: Yaradıldı

en: Hidden
az: Gizli

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Hide
az: Gizlət

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Serialized
az: Seriallaşdırılmış
