Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Place
bg: Място

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: hidden
bg: скрит

en: Visible
bg: Видим

en: Created
bg: Създадено

en: Id
bg: Номер

en: Temperature
bg: Температура

en: N
bg: С

en: NE
bg: СИ

en: E
bg: И

en: SE
bg: ЮИ

en: S
bg: Ю

en: SW
bg: ЮЗ

en: W
bg: З

en: NW
bg: СЗ

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Hidden
bg: Скрит

en: NNE
bg: ССИ

en: ENE
bg: ИСИ

en: ESE
bg: ИЮИ

en: SSE
bg: ЮЮИ

en: SSW
bg: ЮЮЗ

en: WSW
bg: ЗЮЗ

en: WNW
bg: ЗСЗ

en: NNW
bg: ССЗ

en: Hide
bg: Скрий
