Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Place
my: နေရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
