Telldus Live! sensors (2.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Place
ru: Место

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотр

en: hidden
ru: скрыто

en: Visible
ru: Видимый

en: Created
ru: Создано

en: Temperature
ru: Температура

en: N
ru: С

en: NE
ru: СВ

en: E
ru: В

en: SE
ru: ЮВ

en: S
ru: Ю

en: SW
ru: ЮЗ

en: W
ru: З

en: NW
ru: СЗ

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Hidden
ru: Скрытый

en: NNE
ru: ССВ

en: ENE
ru: ВСВ

en: ESE
ru: ВЮВ

en: SSE
ru: ЮЮВ

en: SSW
ru: ЮЮЗ

en: WSW
ru: ЗЮЗ

en: WNW
ru: ЗСЗ

en: NNW
ru: ССЗ

en: Last changed
ru: Дата последнего изменения

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Hide
ru: Скрыть

en: Raw
ru: Без обработки

en: By weight
ru: По весу

en: By name
ru: По названию

en: hide
ru: скрыть

en: Placement
ru: Положение

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Serialized
ru: Сериализованное

en: visible
ru: видимый

en: Temperature unit
ru: Единица измерения температуры воздуха

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
